Черкаси вперше прийняли чемпіонат України із пляжного гандболу

Черкаси вперше прийняли чемпіонат України із пляжного гандболу. Хоч місто над Дніпром, та тут цей вид спорту за дивину. За нагороди турніру змагалися по шість чоловічих і жіночих команд.  
Це екзотичний для Черкас вид спорту. Упродовж чотирьох днів на "Живчик-Арені" кипіли гандбольні пристрасті. На відміну від класичного гандболу, майданчик для гри менший за розмірами. На ньому в кожній команді змагаються по чотири польові гравці та воротар.
У змаганнях жінок домінують команди Херсонської області. Їх тут аж чотири. У підсумку вони здобувають усі призові місця.
А в чоловічому фіналі борються за золото дві волинські команди. Старші за віком гравці в червоній формі зустрічають серйозний опір молодших колег. Команди по черзі обмінюються результативними атаками. Основний час переможця не виявляє. Далі – серія гандбольних пенальті. Тут фортуна всміхається більш досвідченим гандболістам.
Переможці та призери отримують заслужені нагороди. Нині збірна України із пляжного гандболу проводить у Черкасах тренувальний збір. Готується вона до міжнародних змагань, - йдеться в сюжеті ВІККА-новин.
чемпіонат України із пляжного гандболу Черкаси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі