Черкащани на фестивалі «Країна мрій» у Києві

У вихідні, що минули, в Києві відбувся черговий фестиваль «Країна мрій». Після подій, які ми пережили взимку, мені подумалось, що саме на Майдані було те, що схоже на країну наших мрій, а фестиваль був швидше замріяною країною. Бо не вишиванки, пісні та посмішки були нашою мрією, а воля. От такі думки склались після відвідин фестивалю. Радісного настрою від перебування на святі не було, навіть не зважаючи на привід - перший день фестивалю співпав із звільненням Слов'янська та Краматорська.

Але все ж треба визнати, що подібні заходи, такі як «Країна мрій», неодмінно повинні бути -саме там можна відчути себе достойною людиною, насолодитись приємним спілкуванням та знайти однодумців. І земляків - черкасці завжди достойно представляли наше місто. Як завжди на початку алеї майстрів - льодяники від смілянських виробників, далі - іграшки Ольги Отнякіної-Бердник, книжки від видавництва Олександра Третьякова. А на літературній сцені вірші від Олексія Юріна. Олексій - то справжній патріот, виїхавши закордон ще до початку протестів восени він постійно підтримував тих, хто залишився вдома - і віршами, і відео із словами підтримки від своїх закордонних студентів. І навіть приїжджаючи на кілька днів додому, він обов'язково був учасником мітингів. І зараз він не залишив без своєї творчої уваги головні події. Прекрасний вірш зачепив сумну струну: 

На сході, де сонце вставало завжди,
Покрито все ніччю ворожою,
І стогне земля від тяжкої біди,
Та вірю, що ми переможемо.
До нашого краю диявол прийшов,
З речами, на янгольські схожими,
Куди не ступив би - там ріками кров,
Та знаю, що ми переможемо.
З війною прийшов,
але просить про мир,
І в пеклі зосталися схоже ми.
Та з монстрами миру не буде, а ми...
Я певен, що все ж переможемо!

А далі знову про любов... Сам Олексій говорить, що дуже любить приїздити на цей фестиваль, бо можна і вірші почитати, і на японський скрипці пограти, побити в африканський барабан та сфотографуватись із індіанкою.

Черкащани на фестивалі «Країна мрій» у Києві, фото-1


Найбільш очікуваною подією фестивалю був виступ білоруського гурту «Срібне весілля», а екзотичною родзинкою - нігерійська група «Toumast» та індійсько-британський етно-рок гурт «Kissmet».

Ці гурти варті уваги, можете поцікавитись ними тут: 
http://www.toumast.net
та тут:
https://www.youtube.com/watch?v=7aJNl8mOI8s

фестиваль «Країна мрій» Київ Черкаси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі