• Головна
  • Сесія міськради: закритись, не розпочавшись!
17:28, 8 липня 2014 р.

Сесія міськради: закритись, не розпочавшись!

Сьогодні відбулась сесія Черкаської міської ради, головним завданням якої мало б стати обрання секретаря та початок формування виконкому.

Але каменем спотикання стало питання включення до складу виконкому представників громадськості. Нагадаємо, що міський голова Сергій Одарич відмовився підписувати Меморандум про співпрацю із Координаційною радою Майдану через недосягнення компромісу саме у цьому питання.

Здебільшого громадські активісти та депутати міськради негативно поставились до неконструктивного завершення сесії та її передчасного закриття. Привід міському голові закрити сесію, яка так і не почала нагальним чином працювати, був даний Олександром Радуцьким, який сьогодні надто емоційно відстоював право громадськості на участь у керуванні містом. Такий емоційний запал навіть наводить підозри, чи не було закриття сесії та необрання виконкому, та навіть не розпочате обговорення принципів його формування справжньої метою. Адже перенесення питань на наступний тиждень дозволить старому виконкому, проти якого в тому числі виступають активісти, працювати зайвий час, проводячи свої старі оборудки.

Депутати від трьох політичних сил - Удару, Партії вільних демократів та Солідарності - пропонували розпочати пошук компромісу вже під час цієї сесії, що на їхню думку надало б процесу прозорості та відкритості, та що дозволило б знайти компроміс із громадськими діячами. 
Треба сподіватись, що спільна мета змінити життя міста на краще все ж таки переможе, та цей тиждень не буде втрачений, а громадські діячі, міський голова та депутати, налаштовані на зміни та конструктивну роботу, знайдуть все ж таки компромісне рішення. 


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сесія міської ради #Черкаси
Оголошення
live comments feed...