• Головна
  • У спорткомплексі «Фотоприлад» панує розруха (фото, відео)
12:18, 8 липня 2014 р.

У спорткомплексі «Фотоприлад» панує розруха (фото, відео)

Спорткомплекс «Фотоприлад» знаходиться в самісінькому серці осучаснених Черкас, але своїм зовнішнім виглядом нагадує скоріше  відгомін минулих  епох. Зі стін «Фотоприладу» вийшло не одне покоління відомих спортменів та тренерів, а зараз він став прихистком для небайдужої до спорту черкаської молоді. На жаль, зараз складається враження, що в наші дні спорткомплекс став жертвою людської байдужості, або ж чиїхось корисливих цілей.Черговим випробування для багатостраждального приміщення стало призначення на місце директора племінника голови обласної ради Валерія Черняка, Слободяника В.В.

За проханням обурених працівників НВК «Фотоприлад» журналісти відвідали спорткомплекс та поспілкувалися із збентеженим батьком одного з вихованців дитячої спортивної школи.

«Жахіття. Лише так можна назвати побачене в спорткомплексі  НВК «Фоторпилад», куди я привів свого сина, який давно хотів записатись до секції важкої атлетики.  Аварійна стеля в тренажерному залі, де займаються учасники дитячої спортивної школи, та занедбаність інших приміщень Палацу спорту просто шокувала. Та більше характеризує стан Палацу спорту зовнішній вигляд плавального басейну. У чому ж річ? Що є причиною безладу  на колись кращому спортивному об’єкті області? Отримати відповідь від працівників спорткомплексу виявилось проблематично. Але один із спортсменів порадив звернутись до Інтернету та із смутком сказав: «Після минулорічної резонансної статті  нічого не змінилося у нас: тут досі хазяйнують привиди минулого». На жаль, очікуваного оновлення кадрів не відбулося, бо, як відомо, керівник закладу мав впливових покровителів серед обласного керівництва. Після Майдану люди прагнуть змін на краще і бажають жити по-новому, проте позитивних змін на центральному спортивному об’єкті Черкащини поки що не видно. Подейкують, що привиди минулого змінили покровителів», — розповідає батько одного з вихованців спортшколи Олександр Миколенко.

У розпорядження видання "Про Головне" потрапили фотоматеріали з результатами діяльності директора-регіонала, які не можуть нікого  залишити байдужими.

Спорткомплекс зустрічає розбитими вікнами:

У спорткомплексі «Фотоприлад» панує розруха (фото, відео), фото-1

Така стеля "радує" очі юним штангістам

У спорткомплексі «Фотоприлад» панує розруха (фото, відео), фото-2

Тут нададуть допомогу спортсмену у випадоку погіршення самопочуття:

У спорткомплексі «Фотоприлад» панує розруха (фото, відео), фото-3

Ще один "краєвид" з медпункту:

У спорткомплексі «Фотоприлад» панує розруха (фото, відео), фото-4

На цих кріслах можна посушиться після басейну:

У спорткомплексі «Фотоприлад» панує розруха (фото, відео), фото-5

А це - їдальня:

У спорткомплексі «Фотоприлад» панує розруха (фото, відео), фото-6

Тут переодягаються спортсмени:

У спорткомплексі «Фотоприлад» панує розруха (фото, відео), фото-7
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Спорткомплекс «Фотоприлад» #Черкаси
Оголошення
live comments feed...