Сили Майдану виступають проти Одарича пліч-о-пліч з депутатами

Після відмови міського голови Сергія Одарича підписувати меморандум про співпрацю з Силами Майдану, представники громадськості вирішили шукати підтримки у депутатах міської ради.

Нагадаємо, 2 липня представники Координаційної Ради Сил Майдану Черкащини не дійшли компромісу з міським головою Сергієм Одаричем і не вмовили мера підписати меморандум про співпрацю. Перепоною на шляху порозуміння між ними став пункт про внесення на розгляд міськради проекту рішення про утворення виконкому з пропозицією представництва громадських організацій не менше 50% від його складу.

Тому, сьогодні, 4 липня, Сили Майдану зініціювали зустріч з депутатами міської ради, які готові підтримати вимоги представників Координаційної ради щодо співпраці з міською радою. На круглий стіл прийшли представники партії “Рідне місто”, ВО “Батьківщина”, Радикальної партії Ляшка, Партії підприємців і промисловців та самовисуванці.

Усі присутні підтримали вимогу Сил Майдану про необхідність наявності у виконавчому комітеті представників від громадськості і висловили обурення діями міського голови, який, на їхню думку, прагне монопольного встановлення  правил функціонування виконкому.

- Ми повинні якомога швидше підготувати меморандум і підписати його, щоб показати Сергію Одаричу, що не потрібно маніпулювати громадою, – зазначив депутат міської ради Олександр Радуцький.

У ході зустрічі сторони домовилися про те, що на вихідних буде створено скелет меморандуму, а вже у понеділок проект узгодять та підпишуть. Координатором підготовки меморандуму від депутатів обрали Володимира Халая пише Про все.

Одарич Черкаси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі