• Головна
  • З понеділка проїзд у Черкасах буде 3 гривні
15:09, 4 липня 2014 р.

З понеділка проїзд у Черкасах буде 3 гривні

Рішення про встановлення тарифу на проїзд у міському пасажирському транспорті м. Черкаси прийнято на засіданні міського виконавчого комітету 3 липня ц.р. Відповідно до нього, із 7 липня проїзд у міських маршрутках становитиме 3 гривні.
 
Ще на початку квітня до департаменту економіки та розвитку надійшли звернення перевізників із проханням підвищити вартість проїзду в міському пасажирському транспорті, оскільки з початку 2014 року відбулось суттєве підвищення цін на автогуму та запасні частини (в межах 50-60%),  пальне (в межах 45-60%),  на інші складові собівартості перевезень.
23.04.2014 в засобах масової інформації було оприлюднено проект регуляторного акту «Про встановлення тарифу на проїзд у міському пасажирському транспорті м.Черкаси». 
Підняття вартості тарифу було темою громадського обговорення 25 червня ц.р.
Зрештою, після ґрунтовного аналізу економічної ситуації, в якій опинилися міські перевізники, та з метою стабільної роботи міського пасажирського транспорту і недопущення зривів його роботи, члени міського виконавчого комітету проголосували  за вищезазначенне рішення.
 Про це інформує прес-служба виконкому.
З понеділка проїзд у Черкасах буде 3 гривні, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#проїзд #Черкаси
Оголошення
live comments feed...