• Головна
  • Черкащани «здають» сусідів податковій
12:35, 3 липня 2014 р.

Черкащани «здають» сусідів податковій

На Черкащині майже половина звернень — про несплату податків сусідами. На відміну від 30-х років — звернення від анонімів не приймаються. Право на звернення є одним з найважливіших прав громадян, спрямованим на їх конституційний захист і зміцнення законності і правопорядку. Гарантують право на звернення Конституція і Закон України «Про звернення громадян».

Як повідомили в Державній податковій інспекції в м. Черкасах, за перше півріччя 2014 надійшло 122 індивідуальних та 1 колективне звернення громадян, серед яких 45 жителів міста віддали перевагу особисте спілкування з керівництвом інспекції. Про це повідомив перший заступник начальника ДПІ у м. Черкасах Дмитро Таран. Він також зазначив, що з 78 письмових звернень в 36 громадяни інформували про можливі ухилення від сплати податків з боку їхніх сусідів і знайомих, а також про підприємницької діяльності без державної реєстрації та за відсутності дозвільних документів. У 31 зверненні громадяни інформують про не оформлення найманих працівників та інших питаннях.

Усі звернення розглянуті вчасно і в повному обсязі.

ДПІ у Черкасах нагадує, що відповідно до ст.8 Закону України «Про звернення громадян», не підлягають розгляду письмові звернення без зазначення місця проживання, не підписані автором (авторами), а також такі, з яких неможливо встановити авторство. Також не розглядаються повторні звернення одним і тим же органом від одного і того ж громадянина з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті, а також ті звернення, терміни розгляду яких передбачені статтею 17 цього Закону, та звернення осіб, визнаних судом недієздатними. 
За роз’ясненням положень Закону України «Про звернення громадян» черкащани можуть звертатися за адресою: вул. Хрещатик, 235, каб. 336, тел. 32-11-27.

city.ck.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#податки #Черкаси
Оголошення
live comments feed...