Літні черкащани стали жертвами кредитних махінацій

Вчора на Соборній площі пройшов мітинг партії «Удар». Після мітингу  нашому кореспонденту вдалося поспілкуватися із 70-річними пенсіонерами, які прийшли на акцію з надією на встановлення правди. Обоє  літніх людей потрапили в тенета ласих до наживи кредитних спілок, які обібрали їх і залишили  без засобів  для існування. За свідченням пенсіонерів,  їхні кровно зароблені гроші опинилися в кишенях підступних підприємців.

Валентина Федорівна Єріна:

 - Кредитні спілки «Імперія», «Експресія», «Альянс», «Федерація» і ще багато інших, загалом, більше 20 подібних, заборгували пенсіонерам кучу грошей. Уже 5 років вони не повертають нам законно зароблені кошти. Я все життя працювала у Москві, щоб забезпечить собі тиху і спокійну старість. А ці спілки, і люди, які їх очолюють, а це Черевко, Каплій, Лісовий, забрали у мене 70 тисяч. Вони всі бандити. Я знаю, що сам Черевко взяв кредит на 4 млн. гривень. Ці люди підуть на все, щоб не віддавать гроші, навіть смерть свою ініціюють, якщо треба!

Олексій Андрійович Ткаченко:

 - Мельниченко Геннадій  Петрович (кредитна спілка «Альянс», — ред..) винен мені 15 тисяч гривень. Я до нього ходжу вже давно, кажу, щоб хоч тисяч 5 віддав, а він мене тільки посилає куди подалі. А той Черевко -  такий самий. На вулиці Кавказькій відбудував собі шикарну хату за крадені в нас гроші. І я зараз відчуваю, шо нікому я не потрібний, держава мене не чує.

Як стало відомо, завтра 3 липня люди збираються на акцію біля відділення кредитної спілки «Альянс», сподівачуюсь на те, що їх нарешті хтось почує і справедливість буде відновлено.

кредитні махінації Черкаси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі