Цьогоріч 19 держслужбовців впіймали на хабарах

В громадській приймальні УМВС України в Черкаській області відбулася прес-конференція за участю начальника Управління боротьби з організованої злочинності Андрія Ткаченка та представників місцевих мас-медіа. На зустрічі керівник УБОЗ розповів про результати оперативно-службової діяльності підрозділу у сфері протидії організованій злочинності та корупції за 6 місяців поточного року.

Свій виступ Андрій Михайлович розпочав зі статистики:

- Відповідно до рейтингу ГУБОЗ МВС України за підсумками роботи за перше півріччя поточного року наша служба входить до десятки кращих в Україні. Так, в поточному році співробітниками підрозділу направлено до суду 3 кримінальні провадження відносно учасників організованих злочинних груп. Правоохоронцями затримано зловмисників, які незаконно виготовляли та збували наркотичні речовини на території Жашківського району, викрито протиправну діяльність службових осіб виконавчої влади, які розкрадали бюджетні кошти, а також осіб, які незаконно заволодівали житлом громадян.

Загалом у поточному році за матеріалами УБОЗ викрито 19 правопорушень, пов’язаних з кримінальною корупцією, з них 7 направлено до суду, - зазначив Андрій Ткаченко. – Що стосується протидії адміністративній корупції, то з початку 2014 року викрито 26 адміністративних корупційних правопорушень. По 12 адміністративних протоколах накладено штрафи на загальну суму близько 5 тисяч гривень.

Завершив свій виступ начальник Управління боротьби з організованою злочинністю зі звернення до громадян:

- Якщо Ви володієте інформацією про одержання неправомірної вигоди та вчинення корупційних правопорушень посадовцями різних органів виконавчої влади й управління, в тому числі правоохоронних органів, місцевого самоврядування, суддями, а також про незаконне зберігання та обіг зброї, повідомляйте до чергової частини УБОЗ за телефонами: 45-73-19, 39-32-22.

За повідомленням СЗГ УМВС України в Черкаській області

хабарі чиновники Чекраси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі