Одарич відмовив громадськості та назвав сили Майдану узурпаторами (фото, відео)

Сьогодні активісти координаційної ради сил Майдану прийшли до міського голови з метою узгодити та підписати меморандум про співпрацю. Проте, протиріччя в поглядах навіть на перші його пункти, поклала край надіям на підписання.

Так, міський голова Сергій Одарич категорично не погодився на пропозицію винести на розгляд Черкаської міської ради проект рішення про утворення виконавчого комітету ради з пропозицією представництва громадських організацій не менше 50% від його складу і включення до його складу не менше трьох представників із координаційної ради Сил Майдану Черкащини. Не погодився він і на зобов’язання міського голови затверджувати склад конкурсної для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантних посад у органах місцевого самоврядування та призначення на керівні посади у міськвиконкомі за попередніми консультаціями з представниками координаційної ради. 

Жваву дискусію викликало питання зобов’язання міського голови проводити попередні консультації з представниками координаційної ради щодо складу тендерного комітету. 

Одарич відмовив громадськості та назвав сили Майдану узурпаторами (фото, відео), фото-1

Як результат — Одарич не відступився від свого та не погодився надати громадськості можливість не лише контролювати виконком, а й впливати на його рішення. 

Одарич відмовив громадськості та назвав сили Майдану узурпаторами (фото, відео), фото-2

За словами Сергія Одарича, за бажанням Сил Майдану стоїть лише націленість на посади, пише "Про Головне". Він назвав таку пропозицію зневагою до громади, адже громада обирала політиків для того, щоб вершити владу. 

Це нонсенс, це узурпація державної влади делегованої народом, — сказав він.

Одарич відмовив громадськості та назвав сили Майдану узурпаторами (фото, відео), фото-3
Одарич відмовив громадськості та назвав сили Майдану узурпаторами (фото, відео), фото-4

 

Одарич сили майдану меморандум
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі