Черкащанки змагаються за місце в «Golden Ladies» (фото, відео)

У Черкасах тривають кастинги до єдиної у місті групи підтримки с Єдина у Черкасах група підтримки «Golden Ladies» оголосила кастинг до основного складу команди. Головні вимоги: приємна зовнішність, гнучкість та бажання танцювати. Також дівчат відбирають за чіткими параметрами.

66776

Серед претенденток на вакантне місце – 16-річна Наталія. Вона вже два роки займається черлідингом. Дівчина не уявляє своє життя без танців. Потрапити до основного складу «Golden Ladies» вона мріє ще змалку. Формулу успіху, зізнається, для себе визначила давно.

«Впевненість, позитивні емоції, посмішка, розтяжка і якийсь досвід. Я до цього йшла довгих два роки. Зараз танцюю у молодшому складі. Але мрію потрапити до основного.Тут завжди все яскравіше, динамічніше та цікавіше», – зізнається Наталія, жителька м. Черкаси.

x 2f5cd472

Мріє поповнити основний склад «Золотих дівчат» і 21-річна Ольга. Дівчина займається танцями змалку. У черлідинг закохалася, пригадує, коли вперше побачили виступ черкаської групи підтримки.

96796796

«Було присутня на грі «черкаських Мавп» там вперше і побачила взагалі як виступають дівчата, як дарують свої емоції і весь свій позитив глядачам. З того часу у мене і зародилася ця мрія», – пригадує Ольга, жителька м. Черкаси.

Такий кастингу у Черкасах проводять вперше за три роки, каже тренер «Golden Ladies» Ірина Євченко. Та омріяне місце у командні отримають лише кращі з кращих. Бо ваканцій лише три.

x f62e061b

«Фізична підготовка у неї має бути хороша фізична форма. Це можуть бути дівчата, які займалися художньою або спортивною гімнастикою. Дівчина має бути не молодше 16 років. Бажано зріст не менше 170 см», – говорить Ірина Євченко, тренер групи підтримки.

Фінальний відбір до групи підтримки «Golden Ladies» відбудеться 5 липня. До того черлідери проведуть декілька відбіркових етапів аби до фіналу пройшли лише кращі.

x d6b72369

«Golden Ladies» – єдина в Черкасах професіональна група підтримки. Дівчата близько десяти років запалюють паркет на різноманітних спортивних заходах. Торік черкаські черлідери нарешті обзавелися власною залою. Тепер вчать мистецтва вболівання інших, пише Черкаський Спорт.
«Golden Ladies» Черкаси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі