• Головна
  • “Нібулон” може повернутися на Черкащину
22:16, 29 червня 2014 р.

“Нібулон” може повернутися на Черкащину

Миколаївський «Нібулон» може відновити інвестування економіки Черкащини після майже чотирирічної перерви. Про це сьогодні під час зустрічі в ОДА з головою Черкаської облдержадміністрації Юрієм Ткаченком запевнив герой України, генеральний директор ТОВ СП «Нібулон» Олексій Вадатурський.

Керівник компанії зауважив, що вони працюють у майже всіх областях країни і роботи вистачає.

- Нам часто доводиться обирати, і ми надаємо перевагу тим територіям, де створюють умови для співпраці. Поки нам чинили опір тут, ми успішно розвивалися у інших регіонах України, – говорить Вадатурський.

Юрій Ткаченко акцентував свою увагу на тому, що кардинально змінилося ставлення до інвесторів, адже Черкащина зацікавлена у інвестиціях «Нібулона».

- Нам відомо про проект, здійснений у Переяславі, проте він мав бути на Черкащині. Ви пішли у Київську область – це також робочі місця, інвестиції. Живе село – живуть люди. Для нас інвестиції важливі, – запевняє Ткаченко.

Під час зустрічі генеральний директор «Нібулон», згадав:

– Як спалили офіс у Чигирині й Каневі, після цього я пообіцяв Тулубу і тодішній владі Чигирина, що доки вони будуть, я до вас не приїду, і я свого слова дотримав.

Керівник області також повідомив інвестора, що облрада вже створила комунальне підприємтво, яке супроводжуватиме інвесторів і запобігатиме проявам корупції з боку дозвільних органів.

- Ми хочемо повернути, те починання, коли інвестори для нас були, як клієнти у банку, який несе інвестиції. Інвестор «Нібулон» дуже важливий для нас. Питання вже не йде про реконструкцію, а підключення підприємства до процесу, – сказав голова ОДА.

Олексій Вадатурський запевнив, що готовий забути перешкоди, які чинилися його підприємтсву раніше і відновити перервану співпрацю.

Ткаченко, у свою чергу, наголосив на тому, що чекає пропозицій з боку «Нібулона» і сподівається, що проекти, які були розроблені для Черкащини, втіляться в життя.

ТОВ СП «НІБУЛОН» є одним з найбільших вітчизняних виробників і експортерів сільськогосподарської продукції (пшениця, ячмінь, кукурудза, жито, соняшник та ін.) і стивідорною компанією (портовим оператором). У міру свого розвитку підприємство планомірно розширює географію та масштаби виробничої діяльності. Підприємство має 22 виробничі підрозділи, розташованих в дев’яти областях України, пише Про все.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Нібулон #Черкаси
Оголошення
live comments feed...