• Головна
  • Депутати утворили нове підприємство, а перевіряти старі відмовилися
12:00, 28 червня 2014 р.

Депутати утворили нове підприємство, а перевіряти старі відмовилися

Сьогодні депутат обласної ради Анатолій Бондаренко на сесії ініціював створення тимчасової комісії з перевірки діяльності комунальних підприємств Черкаської обласної ради. До її складу він запронував включити окрім себе: Станіслава Овчаренка, Турчиняка Олександра, Харламова Олександра та Михайла Мушієка.

- Я не бачу сьогодні методів адміністративного впливу і депутатський корпус повинен допомогти вирішити цю проблему. Ще не так давно борг «Облпалива», наприклад, становив 124 тисячі гривень. Зараз же борги в усіх комунальних підприємств  сягають вже близько дев’яти мільйонів гривень. Депутати повинні прозвітувати про те, що сьогодні відбувається! Як можна було за п’ять років допустити кредиторську заборгованість на мільйони гривень?!, — сказав у виступі «батьківщинівець».

Проте депутати не підтримали внесене рішення. Натомість Черкаська обласна рада підтримала пропозицію Юрія Ткаченка про створення КП «Агенція розвитку Черкащини Черкаської обласної ради».

Підприємство залучатиме інвестиції в економіку області, просуватиме регіон на внутрішньому і зовнішньому ринках та сприятиме співробітництву з міжнародними організаціями. Статутний капітал підприємства становтиме орієнтовно 100 тис. грн. 

Не всі депутати були згодні з цим, зокрема, Володимир Гресь зауважив, що від появи цієї структури привабливість регіону не збільшиться, а кошти з бюджету витрачатимуться. 

- В обласному бюджеті є набагато більше нагальніших потреб, ніж забеспечити зарплатою кілька працівників. Я проти витрачання бюжтетних котшів не за призначенням. Про які капіталовкладення у область ми можемо говорити, якщо навіть боїмося створити комісію з перевірки, як ці кошти використовуються? — обурився Анатолій Бондаренко.

Стрельчук Олександр

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#«Агенція розвитку Черкащини Черкаської обласної ради" #Бондаренко #Черкаси
Оголошення
live comments feed...