• Головна
  • Начальник УМВС розповів, як розслідують побиття черкаських журналістів
15:23, 27 червня 2014 р.

Начальник УМВС розповів, як розслідують побиття черкаських журналістів

В приміщенні громадської приймальні УМВС України в Черкаській області відбулася прес-конференція за участі начальника УМВС Владислава Пустовара, першого заступника начальника УМВС - начальника слідчого управління Валентина Кожухівського та представників місцевих засобів масової інформації. Темою обговорення стало питання щодо ходу розслідування кримінальних проваджень, які набули суспільного резонансу та зокрема проваджень, які відкриті за неправомірних дій відносно журналістів.

Владислав Володимирович зупинився на кожному резонансі та довів інформацію про хід розслідування кримінальних проваджень відкритих зокрема щодо побиття журналіста телеканалу «Інтер» Станіслава Кухарчука, фотокореспондента «Вечірніх Черкас» Ігоря Єфімова, фотокореспондента сайту «0472» Олега Огілька, а такожна фактів отримання погроз на адресу оператора телеканалу «Вікка» Сергія Єфімова.

- У всіх випадках, де працівники міліції підозрюються у вчиненні неправомірних дій під час масових акцій протесту, згідно з Кримінально-процесуальним кодексом України, розслідування проводить прокуратура,– сказав Владислав Пустовар. - З метою неупередженого та об’єктивного розслідування, Центральним апаратом Міністерства внутрішніх справ України за даними фактами також проведена службова перевірка, матеріали якої, а їх кількість складає близько однієї тисячі аркушів, передані до прокуратури для прийняття рішення в рамках відкритого кримінального провадження.

Владислав Володимирович наголосив, що по всім резонансним кримінальним провадженням наразі триває активне, неупереджене розслідування, ні про які затягування не може бути й мови. Всі ці провадження контролюються як з боку Міністерства, так і з боку Генеральної прокуратури. Лише після повного вивчення всіх матеріалів та зібравши необхідну доказову базу можна говорити про остаточне рішення та називати винних осіб, але для цього потрібен час.

Окрім інформації про розслідування проваджень, присутніх цікавили питання щодо умов перебування правоохоронців Черкащини, які несуть службу по охороні громадського порядку в східному регіоні України, та співпраці працівників міліції з журналістами на місцях. На всі питання Владислав Володимирович дав вичерпні відповіді та запевнив присутніх, що всіляко сприятиме своєчасному наданню інформації по резонансним подіям, які відбуватимуться в області, та пообіцяв і надалі тісну співпрацю з представниками ЗМІ. Про це повідомляє СЗГ УМВС України в Черкаській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#розслідування #Пустовар #Черкаси
Оголошення
live comments feed...