• Головна
  • Громадська Рада Черкас вимагає прозорого формування нового виконкому
14:32, 26 червня 2014 р.

Громадська Рада Черкас вимагає прозорого формування нового виконкому

Голова правління “Громадської Ради Черкас” Іван Сухарьков прокоментував процес формування нового виконкому та перші рішень міськради: “На веб-сайті новообраної Черкаської міської ради опубліковані проекти перших кадрових рішень. Зокрема, йдеться про обрання секретаря міськради (ним пропонується зробити представника партії «Удар» Юрія Гончарова) та формування нового виконкому. Останній запропонований у наступному складі: міський голова С.Одарич, секретар міськради Ю.Гончаров, перший заступник міського голови В.Сопіт, а також три заступники: М.Кудрявцев,О.Ільченко та О.Риджанич.

Хотілося б зазначити, що утворювати робочі органи міській ради, безумовно, потрібно якнайшвидше – від цього залежить життя міста. Але цей процес має бути прозорим та зрозумілим. Зараз депутатам надіслали проекти рішень з уже прописаними прізвищами людей на керівних посадах. Однак, нам не надали жодної інформації: хто ці люди, яка їх біографія, який професійний досвід вони мають. Якщо, скажімо, прізвище Кудрявцева добре відоме для черкащан, то В.Сопіт, голова міської організації ВО “Солідарність”, поки що не є такою публічною фігурою.

На основі чого депутати мають робити вибір та віддавати голос (а з цим – і приймати відповідальність) за невідомих для них людей? Тим більше, що ці посади вже вкотре розподіляються за квотним принципом між політичними силами. Тож наша партія «Рідне місто» чекає на більш повну інформацію про потенційних членів виконкому”.  

ГО «Громадська Рада Черкас» 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#«Громадська Рада Черкас» #виконком #Черкаси
Оголошення
live comments feed...