• Головна
  • Чутки про теракт викликали соляний ажіотаж на Черкащині
11:39, 26 червня 2014 р.

Чутки про теракт викликали соляний ажіотаж на Черкащині

Останні кілька днів черкащани, як і жителі більшості інших областей, змітають з полиць супермаркетів кам’яну сіль. Причина тому — повідомлення в соціальних мережах та ЗМІ про те, що завод «Артемсіль», який знаходиться в Донецькій області, нібито, підірвали терористи.

У відповідь на ці повідомлення держпідприємство розмістило на своєму сайті офіційну заяву. У ній повідомляється, що чутки, які виникли щодо припинення та зменшення поставок продукції, не мають під собою ніяких підстав.

«Станом на 24 червня підприємство працює в звичайному режимі, постачання продукції в усі області України відбуваються за заздалегідь узгодженими планами, потреби споживачів задовольняються своєчасно і в повному обсязі», — йдеться в заяві.

При цьому повідомляється, що середньодобова навантаження у червні порівняно з попереднім місяцем збільшена майже на половину, а видобуток і реалізація продукції знаходиться на рівні аналогічного періоду минулого року. «Це в повному обсязі дозволяє забезпечити потреби ринку країни», — запевняють на підприємстві.

Так, ні «Артемсіль», ні дилери, ні супермаркети – ніхто не піднімав ціни на продукцію, повідомляє "Про Головне".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ажіотаж #сіль #Черкаси
Оголошення
live comments feed...