• Головна
  • Голова облради зустрілася із черкащанами батальйону «Донбас»
11:00, 24 червня 2014 р.

Голова облради зустрілася із черкащанами батальйону «Донбас»

23 червня 2014 року голова Черкаської обласної ради Валентина Коваленко відвідала бійців батальйону «Донбас» Національної гвардії України, які наразі проходять військову підготовку у с. Нові Петрівці на Київщині. Сьогодні вони складали присягу на вірність українському народу і вже через кілька днів чекають відправки на Схід України для участі у антитерористичній операції, інформує прес-служба облради.

Це уже втретє з Нових Петрівець відправляють бійців Нацгвардії. Цього разу присягу на вірність народу склали 640 добровольців. На сьогодні розпочато комплектування нового батальйону, у ряди якого вже записалось більше 200 осіб.

У рядах батальйону «Донбас» проходять вишкіл й 15 наших черкащан. Серед них є молоді хлопці призовного віку, нещодавні студенти, є чоловіки середнього віку й один найстарший, якому за шістдесят, а також жінки, які нарівні з чоловіками несуть усі тяжби служби й готові йти на передову хоч завтра.

Це активні, свідомі українці, для яких стійка громадянська позиція і патріотичність – понад усі зручності тилового життя. Усі вони, головним чином, – активісти Майдану, які не залишилися байдужими тоді й не змогли стояти осторонь тепер, коли країна опинилася в небезпеці, а кожен її житель потребує захисту таких патріотів, справжніх чоловіків.

Голова облради зустрілася із черкащанами батальйону «Донбас», фото-1

Після складання урочистої присяги, бійців привітав Начальник управління Північного територіального об’єднання Національної гвардії України генерал-майор Микола Миколенко та командир батальйону «Донбас». Останній, зокрема, відзначив високу стійкість бійців, їхній патріотизм та відданість рідному народу:

– У цей тривожний час ми повинні бути відповідальними своїй присязі, відповідальними за те, що ми не здамося, не складемо зброю та не опустимо руки доки не виженемо агресора, допоки не побудуємо демократичну державу, перебудуємо правоохоронні органи та Збройні Сили, а потім передамо оновлену крану своїм дітям, – наголосив він.

Привітала вояків зі складенням присяги й побажала Божого заступництва голова обласної ради Валентина Коваленко:

– Дорогі наші чоловіки, справжні чоловіки і жінки! Письменник Іван Багряний писав: «Сміливі завжди мають щастя!». Я чула із яким натхненням, із яким усвідомленням ви читали присягу. Саме на цьому плацу й знаходяться ті сміливі, які добровільно записалися до Національної гвардії та здатні боронити Україну від небезпеки. Ми вам віримо, ми на вас надіємося і сподіваємося, що саме ви зможете захистити нашу землю та нарешті поставити крапку у тих страшних подіях, які несуть лихоліття, під час яких проливається кров.

Вона також побажала усім бійцям сили і мужності, Божого благословення і заступництва, щоб кожен з них повернувся додому живим і неушкодженими. Окремі слова підтримки Валентина Михайлівна адресувала землякам – жителям Шевченкового краю: «Із самого Майдану нас супроводжує й надихає Шевченко і його «Борітеся – поборете!». І, якщо ми будемо дотримуватися його настанов, то «І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син і буде мати, і будуть люди на землі».

«Черкаська обласна рада намагається підтримувати військовослужбовців і добровольців, які захищають Україну. Саме тому я сьогодні тут – щоб познайомитися і поспілкуватися з нашими героями ближче, дізнатись ваші потреби і допомогти», – наголосила Валентина Коваленко.

Благословив та провів освячення бійців духовний капелан Майдану отець Павло Добрянський. Після чого, привітати бійців мали змогу рідні, близькі та друзі.

Спілкуючись із командуванням батальйону, голова обласної ради основну увагу звернула на проблеми й потреби наших черкащан: обмундирування, технічне забезпечення та харчування.

Поспілкувалась Валентина Михайлівна й з нашими бійцями, поцікавилась їхніми потребами й побажаннями. Окрім прохання допомогти доукомплектуватись зброєю, вони просили підтримати й харчами – солодощами, продуктами тривалого зберігання, цигарками тощо. Вона також відвідала розташування батальйону, оглянула умови проживання хлопців.

Валентина Михайлівна подякувала хлопцям за щирість та пообіцяла якнайшвидше передати продуктові набори, а також вивчити ситуацію щодо можливостей допомогти комплектуванням та пришвидшенням процесу передач озброєння.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Коваленко #батальйон "Донбас"
Оголошення
live comments feed...