• Головна
  • У Черкасах відбувся перший всеукраїнський з'їзд Автомайдану
15:08, 23 червня 2014 р.

У Черкасах відбувся перший всеукраїнський з'їзд Автомайдану

21-22 червня в Черкасах відбувся перший всеукраїнський з’їзд Автомайданів. Наша область прийняла 27 Автомайданів, які сіли за круглий стіл у центрі України для обговорення найактуальніших для кожного регіону проблем, ситуації на Сході України, загрози повномасштабної війни, а також питань, пов’язаних із біженцями, переселенцями та військовими.

- Те, до чого я разом зі своїми однодумцями так довго йшов, нарешті сталося. У Черкасах відбувся перший з'їзд Автомайданів, говорить координатор черкаського Автомайдану Віталій Короткошей. - За круглим столом у Черкасах дійшли спільної думки про необхідність об'єднання зусиль і укріплення сил Автомайдану. А на Чернечій горі в Каневі засвідчили цю готовність підписами у Кобзарі під словами Шевченка «Борітеся - поборете!»

Перше спільне і найважливіше рішення, яке всі Автомайдани України прийняли в Черкасах, - це звернення до Порошенка з вимогою якнайшвидше забезпечити військових усіма необхідними засобами захисту, у першу чергу бронежилетами і касками. Уже в понеділок воно має бути в Президента. Друге, до чого спільно дійшли, це необхідність створення єдиного координаційного центру для всіх Автомайданів України. Попередньо погодили, що його буде доцільно створити саме в Черкасах. Також запустили процес вироблення стратегії подальших дій Автомайдану повідомляє прес-служба Автомайдану .

- Особисто від себе, хочу подякувати всім, хто допоміг мені зібрати і провести цей захід, особливо черкаським автомайданівцям, які зварили смачну кашу на дачі Олійника, готельно-ресторанному комплексу «Апельсин» за те, що терпів нас цілих два дні, і губернатуру Юрію Ткаченку за те, що Черкащині позаздрила більшість регіонів, що маємо такого губернатора, - говорить Віталій Короткошей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#автомайдан #Черкаси
Оголошення
live comments feed...