• Головна
  • До поранених прикордонників приїхала влада Черкас (фото)
10:57, 19 червня 2014 р.

До поранених прикордонників приїхала влада Черкас (фото)

18 червня 2014 року голова обласної ради Валентина Коваленко та голова облдержадміністрації Сергій Ткаченко відвідали одинадцятьох черкаських прикордонників з Оршанецького Навчавчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України, які проходять лікування у Центральному клінічному госпіталі Державної прикордонної служби України, що у м. Київ.

До поранених прикордонників приїхала влада Черкас (фото), фото-1

Нагадаємо, ці військові отримали поранення під час підступного нападу сепаратистів і зрадників на колону прикордонників у м. Маріуполь 14 червня. Тоді ж смертельні поранення отримали 5 наших бійців.

До поранених прикордонників приїхала влада Черкас (фото), фото-2

За словами начальника управління охорони здоров’я Адміністрації Державної прикордонної служби України Валентина Волохи, наразі в госпіталі на лікуванні перебуває 32 військовослужбовці, з них 11 – оршанецькі прикордонники. Ступінь поранення наших бійців різний – від легких ушкоджень до поранень середньої тяжкості. Днями двох бійців вже виписали з госпіталю за місцем дислокації частини.

До поранених прикордонників приїхала влада Черкас (фото), фото-3

– Лікування здійснюється у повному об’ємі, згідно медичних показань. Проблем із фінансування на маємо – кошти з державного бюджету надходять у повному обсязі. До того ж зауважу, що фінансове забезпечення в рази збільшилося, тож бійці забезпечені усім необхідним. І навіть коли виникає нагальна потреба у додаткових надходженнях – ми маємо резервні кошти для непередбачуваних витрат, – зауважує Валентин Григорович.

До поранених прикордонників приїхала влада Черкас (фото), фото-4

Провідати прикордонників у госпіталь також прийшли голова Державної прикордонної служби України Микола Литвин та начальник управління з персоналу Держприкордонслужби Сергій Демків. Вони разом з керівниками області, начальником госпіталю Михайлом Карнарухом і начмедом Валентином Волохою відвідали поранених бійців у хірургічному відділенні та поцікавилися станом їхнього здоров’я, ходом лікування та потребами прикордонників.

Принагідно Валентина Михайлівна і Юрій Олегович вручили кожному з оршанецьких прикордонників грошову матеріальну допомогу та наголосили, що завжди готові прийти на допомогу з будь-яких питань, за першої потреби.

У свою чергу військові подякували за підтримку та запевнили, що вже найближчим часом повернуться у рідний Оршанець. А у розмові з головою обласної ради наші прикордонники розповіли детальніше як вони попали під обстріл, розказали про негативне ставлення частини місцевого населення до українських військових, що формується під тиском викривленої російської пропаганди та залякування сепаратистів, а також висловили свої припущення щодо причин трагедії:

– Коли ми заїжджали на міст у Маріуполі, нас насторожило, що на ньому зовсім не було ні транспорту, ні перехожих, а дорога була перекрита. Тобто на міст нікого не пускали, тільки нашу колону. Але ми не встигли зреагувати на це – одразу ж почувся шум, глухий вибух, а далі автоматна черга, – відзначив капітан медичної служби Юрій Петровник, натякаючи на зраду та додав, що лише завдяки оперативному реагуванню командирів та вправності водія вдалося запобігти більших жертв.

На прощання, Валентина Михайлівна побажала бійцям якнайшвидшого одужання та повернення до Черкас, де їх з нетерпінням чекають не лише рідні й близькі, але й усі краяни, пише "Про Головне".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прокордонники #госпіталь #Черкаси
Оголошення
live comments feed...