• Головна
  • До Черкас завітав «Євроавтобус» (фото)
10:36, 18 червня 2014 р.

До Черкас завітав «Євроавтобус» (фото)

Вчора у Черкаси приїхали учасники всеукраїнської акції «Євроавтобус: об’єднаймо Україну». За словами активістів, мета їхньої подорожі країною – розповісти цікаві факти із історії та сьогодення Євросоюзу, продемонструвати українцям європейські цінності.

Вслід за Кривим Рогом і Кіровоградом «Євроавтобус» заїхав і до Черкас. Активісти приготували чимало цікавого. Люди будь-якого віку демонстрували свою ерудицію у вікторині, присвяченій історії та географії Європейського континенту, а громадяни, що не достатньо знайомі з поняттям «ЄС», могли збагатити свій багаж знань за допомогою ілюстрованих брошур.  Усі бажаючи мали можливість поєднати десятки жовто-блакитних стрічок у єдиний прапор нашої країни.

До Черкас завітав «Євроавтобус» (фото), фото-1

Не забули організатори акції і про найменших: діти під керівництвом старшого покоління складали пазл «Карта Євросоюзу», а потім із задоволенням відчули присмак європейського життя, посмакувавши безкоштовними круасанами та чаєм.  Подібні заходи активісти планують провести у всіх містах, що пролягають по маршруту «Євроавтобуса». У такій формі учасники акції хочуть об’єднати жителів всієї країни, що зараз переживає не найкращі часи, у єдиному прагненні до євроінтеграції.

До Черкас завітав «Євроавтобус» (фото), фото-2

На жаль, акція зацікавила не багатьох. Чи то недостатня реклама заходу, чи то незручний для пересічних громадян час, завадили «Євроавтобусу» зібрати «аншлаг». Хочеться вірить, що благородна мета активістів викличе більше уваги у Полтаві, яка знаходиться далі  на карті маршруту активістів, повідомлє "Про Головне".

До Черкас завітав «Євроавтобус» (фото), фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#«Євроавтобус» #Черкаси
Оголошення
live comments feed...