• Головна
  • На губернатора Черкащини чекає недовіра?
13:49, 12 червня 2014 р.

На губернатора Черкащини чекає недовіра?

Координаційна рада сил Майдану Черкащини висунула Ткаченку дводенний ультиматум.

Про це інформує Координаційна рада сил Майдану Черкащини у Facebook.

“Учора в Черкасах найактивніші та наймасовіші громадські організації міста утворили Координаційну раду сил Майдану Черкащини. Найперше, що спільно зробили її учасники, це запросили до діалогу між владою та громадськістю, яку вони представляють, новопризначеного губернатора Черкаської області Юрія Ткаченка. Та попри те, що і новий очільник нашої області, і інші керівники змогли зайняти свої посади виключно завдяки Революції Гідності, Майдану та жертвам Небесної Сотні, зараз вони повністю ігнорують думку громади, не чують людей і, судячи з поведінки Ткаченка, не збираються повертатися до народу обличчям.

Констурктивного діалогу між губерантором Черкащини та створеною з найактивніших революційних організацій Координаційної радою сил Майдану Черкащини так і не відбулося. Проте кланятися «новим» високопосадовцям і вмовляти їх почути людей, за рахунок податків яких ці ж високопосадовці отримують зарплати, активна громада Черкащини, яку нині представляє 10 громадських організацій, більше не збирається. Не для того стояв Майдан і гинули люди, щоб до влади прийшли перевдягнені «тулуби» та «януковичі». Таких губернаторів Черкащині більше не потрібно.

Тому Координаційна рада сил Майдану Черкащини ініціюватиме звернення від імені жителів нашої області до Президента України Петра Порошенка про висловлення недовіри Юрію Ткаченку”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ткаченко #ультиматум #Черкаси
Оголошення
live comments feed...