• Головна
  • На десятках черкаських дільницях продовжують фіксувати порушення під час підрахунку голосів виборців
17:32, 30 травня 2014 р.

На десятках черкаських дільницях продовжують фіксувати порушення під час підрахунку голосів виборців

Станом на сьогодні Черкаська міська виборча комісія виявила порушення під час підрахунку голосів майже на трьох десятках дільничних виборчих комісій.

- Я головую в комісії не вперше, але таких брудних виборів не пам'ятаю, - говорить голова Черкаської міської виборчої комісії Микола Бунякін. – Порушення під час підрахунку голосів, які можуть реально вплинути на результати місцевих виборів у Черкасах, на сьогодні ми виявили на десятках дільниць. Найбільша похибка становила 1000 голосів на одній дільниці!
Для того, щоб встановити реальну кількість виборців і реальну кількість голосів за того чи іншого кандидата чи політичну партію, членам Черкаської міської виборчої комісії доводиться вручну перераховувати списки та бюлетені. Тож на скільки ще затягнеться підрахунок результатів місцевих виборів у Черкасах, на сьогодні не наважується прогнозувати ніхто. Адже нові порушення виявляють ледве не щогодини. Так, сьогодні під час прийому виборчої документації з виборчої дільниці 711034 члени Черкаської міської виборчої комісії взагалі не знайшли списків виборців. Як виявилося, їх разом із списками по президентських виборах передали на Київ в окружну комісію. Тобто фактично порушення допустили і на дільничній виборчі комісії, і на окружній. Що це була випадкова помилка обох сторін одночасно, у Черкаській міській виборчій комісії не вірять.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вибори в Черкасах #місцеві вибори
Оголошення
live comments feed...