
Радуцький про Одарича: «Сергій Олегович не здатен працювати і перемагати чесно»
Кандидат у депутати Черкаської міської ради, який фактично переміг і на цих виборах по своєму мажоритарному округу Олександр Радуцький готовий відмовитися від мандату.
Причиною такої готовності є тотальні фальсифікації які використали окремі політичні сили під час виборів міського голови та міської ради. Докладну інформаці депутат пообіцяв повідомити на прес-конференції та запевнив, що звернувся у відповідні органи, повідомляє "Кропива".
Також Олександр Романович закликав схаменутися губернатора та політичні сили які намагалися співпрацювати з Одаричем і який їх брутально використав.
- Сьогодні я ще раз хочу звернутися до губернатора, правоохоронців, політичних сил. Те що відбулося в Черкасах і те що назвали «чесними виборами» недопустимо в умовах нової країни яку ми хочемо будувати. Нова країна передусім починається з кожного з нас, з кожного нашого вчинку. Тому я закликаю і Юрія Ткаченка і керівництво правоохоронних органів вжити відповідних заходів. Не можна лишати без оперативного розслідування і покарання фальсифікаторів, - зазначив Радуцький.
Окремо депутат звернувся і до політичних сил партнерів Одарича.
- Я закликав неодноразово і вкотре закликаю «УДАР» тепер уже і «Солідарність» та інші демократичні партії дати оцінку діяльності Одарича та його команді. Сьогодні ситуація яка склалася в місті вкотре показала, що Сергій Олегович не здатен працювати і перемагати чесно тому якщо ці політичні не дадуть негативної оцінки дільності його команди, відповідальність за тотальні фальсифікації та порушення ляже і на них, - відзначив Радуцький.