• Головна
  • «Жити по-новому», а робити по-старому?
19:09, 25 травня 2014 р.

«Жити по-новому», а робити по-старому?

Саме так можна охарактеризувати діяльність альянсу кандидата у Президенти Петра Порошенка та Черкаського «УДАРу». Ми вже повідомляли, що містянам надходили смс-повідомленням з проханням підтримати партію «УДАР», повідомляє

У штабі Петра Порошенка пішли ще далі у брудних технологіях. Вчора надсилали sms від абонента «VIBORI – 2014» із закликом підтримати Петра Порошенка.

Сьогодні ж почали надходити sms із результатами екзит-полу голосування за президента, в якому перше місце давали Петру Порошенку. СМС також містила підпис УЦЭПИ (Центр разумкова). У псевдоекзитполі другою у рейтингу нібито йде не Юлія Тимошенко, а Сергій Тігіпко – така б технологія мала мотивувати виборців прийти і досягти перемоги у першому турі, щоб не дати шансу екс-регіоналу у другому турі.

Нагадуємо, що всі сили олігархічних сил які підтримують Петра Порошенка кинуті на отримання перемоги в першому турі. Але очевидно такого результату можна досягнути лише масовими фальсифікаціями.

Звертаємо увагу також читачів і на той факт, що дану інформацію ГМ "Опора" оприлюднила лише сьогодні у другій половині дня, щоб брудна технологія кандидата Порошенка подіяла. Це лише зайвий раз засвідчує факт співпраці між цією нібито незалежною організацією і новим олігархатом.

Нагадаємо, що відповідно до ст. 47 п. 2 Закону України «Про вибори депутатів...» «передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п'ятниці перед днем виборів. Ведення передвиборної агітації до початку і після закінчення встановлених у цій статті строків забороняється».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вибори #кропива
Оголошення
live comments feed...