• Головна
  • У Черкасах зафіксовано найбільшу кількість порушень під час виборів
14:42, 25 травня 2014 р.

У Черкасах зафіксовано найбільшу кількість порушень під час виборів

Саме в Черкасах зафіксовано найбільше порушень на виборах аніж будь-де в області. У порівнянні з іншими виборчими дільницями показники порушень у місті складають більше 80 відсотків. Про це сьогодні під час інформаційного марафону заявив голова Черкаської обласної організації Комітету виборців України Максим Михлик.

– І в першу чергу мова йде про місцеві вибори. Багато агітації було уже 25 травня, у день тиші. З'явився чорний піар проти кандидатів, – говорить голова Черкаської обласної організації Комітету виборців України Максим Михлик. – Постраждала навіть наша організація: розповсюджувалися листівки, де ми нібито закликали голосувати за одну з партій.

Також надходять сигнали по застосуванню технології «карусель». Але доказів, що такі порушення мали місце, поки що немає.

– Насправді такі технології не можна застосувати без підтримки влади, міліції, не маючи своєї більшості в комісіях, – переконаний пан Михлик. – Якщо при попередній владі це можна було зробити не напружуючись, то зараз майже неможливо. Усе помічається і дуже швидко, повідомляє .

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#порушення на виборах #Черкаси
Оголошення
live comments feed...