• Головна
  • Учора серкащани встановили рекорд із розгортання найбільшого в світі прапора України
11:16, 24 травня 2014 р.

Учора серкащани встановили рекорд із розгортання найбільшого в світі прапора України

Учора за ініціативи Черкаського осередку «Батьківщини Молодої» на Соборну площу прибув найбільший прапор Україний розміром 60х40 метрів. Черкащани розгорнули національний стяг площею 2400 метрів квадратних і пускали ним хвилі під вигуки «Україна!».

- Цей прапор подорожує всією Україною, щойно до нас він приїхав з Чернівців. Наступне місто, де його розгорнуть, буде Миколаїв, — розповіла голова Черкаської «Батьківщини Молодої» Тетяна Артеменко, - Я маю надію, що, коли він об'їде всю країну, то жодного сепаратиста на нашій землі не лишиться.

Нагадаємо, цього року прапор вперше розгорнули у Львові в рамках форуму молоді «Схід і Захід разом». Згодом прапор побував у Луцьку та Умані. Прапор занесений до Книги рекордів України.

За словами голови облради Валентини Коваленко, цей прапор на Соборній площі засвідчує всьому світу, що українці є, і наші національні кольори — це вияв нашої душі і нашої вільнолюбної позиції.

— Сьогодні ми доторкнулися до цього стягу заради миру, — сказав кандидат на посаду міського голови Черкас, голова Черкаської обласної організації партії «ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко, — Я вірю, що Черкаси стануть славним європейським містом, де панує свобода, де вільні люди спілкуються між собою на різних мовах, де буде краще жити нашим дітям. У кінці акції з рук черкащан в небо полетіли голуби миру.

Учора серкащани встановили рекорд із розгортання найбільшого в світі прапора України, фото-1
прапор1

прапор1

прапор2

прапор2

прапор4

прапор4

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прапор #Черкаси #Бондаренко
Оголошення
live comments feed...