• Головна
  • Лише три кандидати в мери Черкас підписали меморандум про співпрацю з «Автомайданом» і «Самообороною»
17:04, 22 травня 2014 р.

Лише три кандидати в мери Черкас підписали меморандум про співпрацю з «Автомайданом» і «Самообороною»

Учора активісти громадських організацій «Автомайдан-Черкаси» і «Самооборона Майдану» запросили на засідання круглого столу всіх кандидатів на посаду міського голови Черкас, щоб підписати з ними меморандум про співпрацю.

«Цей Меморандум про співпрацю укладається між громадськими організаціями та обєднаннями: «Автомайдан-Черкаси» і «Самооборона Майдан» ута кандидатами на посаду міського голови Черкас, усвідомлюючи необхідність:

об'єднання зусиль для забезпечення участі громадськості в управлінні містом, для подолання корупції та докорінної перебудови структури і принципів управління містом;

сприяння впровадженню громадських ініціатив, направлених на налагодження конструктивного діалогу між громадянами і владою;

керуючись принципом доцільності об'єднання зусиль для досягнення поставленої мети, домовилися про таке:

Кандидат на посаду Черкаського міського голови , у разі його обрання, зобов'язується діяти в інтересах територіальної громади, керуючись підписаним Меморандумом, принципами публічності, законності та підзвітності громаді.

Черкаси переживають переживають гостру кризу влади. У зв'язку з цим, в разі обрання на посаду Черкаського міського голови, зобов'язуюсь перед громадськими організаціями та обєднаннями: «Автомайдан-Черкаси» і «Самооборона Майдан», всією територіальною громадою міста Черкаси вжити всіх заходів для вирішення нагальних проблем містаі, керуючись принципами:

• прозорості, публічності, законності та підзвітності громаді;

• забезпечення сталого розвитку міста як комфортного середовища для проживання, праці й відпочинку;

• пріоритетності позиції громадськості міста у спірних питаннях щодо забудови, виділення земельних ділянок, приватизації, передачі в довгострокову оренду комунального майна бізнес-інтересам окремих груп чи осіб тощо.

Виходячи із зазначених принципів, основними завданнями вважаю і зобов'язуюсь виконати (зобов'язання кандидата – ред.):

1. Докорінна перебудова структури управління містом.

2. Формування виконкому черкаської міськради за принципом участі в його діяльності представників громадськості. Ввести до складу виконкому представників ГО: «Автомайдан-Черкаси» і «Самооборона Майдан».

3. Призначення на керівні посади в міськвиконкомі здійснювати після погодження кандидатур на засіданнях Народної ради і Люстраційного комітету.

4. Проведення повного аудиту діяльності МВК та його структурних підрозділів та комунальних підприємств з 2007 року по поточний період. Результати аудиту довести до громадськості, і у разі виявлення порушень та зловживань – звернутися до правоохоронних органів.
5. Ввести до складу Тендерного комітету представників громадськості. зокрема, «Автомайдан-Черкаси» і «Самооборона Майдан».

6. Проведення громадських слухань зі всіх життєво важливих проблем міста, а також спірних питань

7. Розробка і втілення стратегії сталого розвитку Черкас за участі фахівців та громадськості.. Створення Генплану міста, що буде відповідати новій стратегії розвитку Черкас. Негайне припинення безсистемної забудови міста

8. Забезпечення доступу громадян до інформації щодо будівництва та запровадження механізмів впливу громади міста на рішення влади щодо містобудування і розвитку Черкас загалом.

9. Створення спеціальної комісії зокрема і з представниками «Автомайдану-Черкаси» і «Самооборони Майдану» для розслідування порушень чинного законодавства щодо землевідведень та незаконних забудов в місті Черкаси за останніх 7 років, до складу якої увести депутатів міськради, фахівців у галузі містобудування та представників громадськості в рівних частинах.

10. Забезпечення доступу громадян через сайт міста до контролю за витратною частиною бюджету Черкас.

Громадські організації та обєднання: «Автомайдан-Черкаси» і «Самооборона Майдан» у свою чергу зобов'язуються:

1.Забезпечити громадський порядок у місті

2. Сприяти міській владі у здійсненні усіх заходів щодо реформування системи влади, створення умов для покращення життя черкащан, проведення транспортної, комунальної реформ, організації громадських слухань, налагодженні контролю громадськості за діями влади.

Підписати меморандум про співпрацю з «Автомайданом» і «Самообороною» з 12-ти зареєстрованих кандидатів на посаду міського голови Черкас згодилося тільки троє. Це Анатолій Бондаренко, Микола Кудрявцев і Лариса Слисаренко. Проте, за словами координатора черкаської «Самооборони» Олега Скалька, меморандум залишатиметься відкритим до 24 травня, тому в решти кандидатів на посаду мера Черкас ще є час його підписати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#самооборона #автомайдан
Оголошення
live comments feed...