• Головна
  • Як Одарич і Ко ледве не довели «Черкаський асфальтобетонний завод» до банкрутства
відеосюжет
10:42, 22 травня 2014 р.

Як Одарич і Ко ледве не довели «Черкаський асфальтобетонний завод» до банкрутства

відеосюжет

Кримінальна відповідальність загрожує директору ПАТ «Черкаський асфальтобетонний завод», за те що кілька років тому без дозволу порізав на металобрухт чуже майно. За такі дії його можуть позбавити волі на термін від трьох до восьми років без права обіймати керівні посади.

Андрій Баранцов працював у Золотоноші і мав власний асфальтобетонний завод. У чоловіка була вся необхідна техніка для роботи на дорогах та вулицях міста. Коли він очолив приватне підприємство «Троянда» і став одним із акціонерів Черкаського асфальтобетонного заводу, все майно перевіз на його територію де орендував місце для зберігання.

- У 2007 році директором підприємства стає Олексій Гужва. Його приназначив колишній мер Сергій Одарич. Коли заводу стало сутужно Андрій Баранцов дозволив користуватися своїм майном. Основна його частина котли, станки, цистерни та автонавантажувач використовуються і нині. За використання техніки і механізмів чоловікові пообіцяли заплатити, але розрахунку він досі не отримав.

Два роки підприємство користувалося майном Баранцова, а у 2009 за розпорядженням Гужви станки Андрія Павловича без попередження порізали і здали на металобрухт. Згодом на території складського приміщення зявились пам'ятники. Тоді із заявою про знищення свого майна Андрій Баранцов звернувся до правоохоронних органів.

Андрій Баранцов оббивав не один поріг чиновників, просив повернути йому його майно. Коли у Черкаського асфальтобетонного заводу була можливість розрахуватися із боргом шляхом передачі 40 тонн металобрухту у ситуацію втрутилася голова наглядової ради Набокіна і не дозволила це зробити.

Коли Олексія Гужву призначили заступником мера, Сергій Одарич запросив Баранцова на особистий прийом. Вислухавши чоловіка колишній мер пообіцяв протягом 2012 року виплатити борг і доручив Набокіній проконтролювати це. Та обіцяних 55 тисяч він досі не отримав.

Нині заводом знову керує Олексій Гужва. Ми спробували поговорити із ним, але коли попросили чергового сповістити Олексія Владленовича про наш візит, нам відповіли що директор відсутній.

За знищення чужого майна винному загрожує кримінальна відповідальність. Коли ж до цієї справи може бути причетна ціла команда, Кримінальний кодекс України обіцяє до 8 років в'язниці з подальшою забороною обіймати керівні посади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Одарич #асфальтобетонний завод
Оголошення
live comments feed...