• Головна
  • Меморандум про координацію зусиль у Черкасах підписали лише дві партії
09:23, 22 травня 2014 р.

Меморандум про координацію зусиль у Черкасах підписали лише дві партії

Меморандум про координацію зусиль демократичних партій заради боротьби з корупцією, підвищення ефективності влади та впровадження громадського контролю за діями депутатів і чиновників підписали сьогодні в Черкасах ВО «Батьківщина» та партія «Рідне місто». Від «Батьківщини» на прес-конференцію прийшов голова міської організації Роман Діскант, від «Рідного міста» - Руслан Поставничий.

Голова правління громадської ради Черкас Іван Сухарьковпояснив, що запрошувалися всі партії, але відгукнулися лише «батьківщинівці». Інші ж, мовляв, на словах підтримали тези меморандуму, але вирішили сам меморандум підписати вже після виборів, повідомляє .

– Меморандум стосується тих питань, що порушувалися на громадських слуханнях 11 лютого, а це прозорість бюджету, здійснення транспортної реформи, боротьба з корупцією, неможливість депутатом обіймати посади у міськвиконкомі, – зазначив Іван Сухарьков.

Роман Діскант подивувався, що не бачить за круглим столом представників «Свободи», «Удару» та інших політсил.

– Нас запросили і сказали, що тут будуть всі демократичні сили! Адже ми не лише з «Рідним містом» зібралися підписувати цей меморандум. Готові підписати і з іншими, — запевнив Роман Діскант.

Також Роман Діскант зауважив, що до меморандуму варто було б додати пункт про поетапне скорочення чиновників та боротьбу з корупцією.

- Ми готові з усіма демократичними силами підписати меморандум, – запевнив Роман Діскант. – Будь-які починання на користь міста ми підтримаємо.

Також учасники заходу висловили сподівання, що підписання меморандуму пришвидшить передачу закуплений для міста Черкас тролейбусів.

– Я думаю, нова міськрада домовиться з підприємством «Азот», і тролейбуси, закуплені підприємством для міста, вийдуть на лінії, – висловив переконання Роман Діскант.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#меморандум #Черкаси
Оголошення
live comments feed...