• Головна
  • Тулуб планував виділити на ремонт своїх апартаментів 14 млн грн
16:35, 11 травня 2014 р.

Тулуб планував виділити на ремонт своїх апартаментів 14 млн грн

14 млн. грн. предбачалося витратити на реконструкцію Будинку рад відповідно до проекту, розробленого «Черкасицивільпромпроектом», - пише .

– Другий рік це крило п'ятого поверху пустує, – розповів журналістам в.о. директора КП Віталій Петров. – Тільки для опалення цих приміщень у холодну пору року потрібно приблизно 73 тисячі гривень на рік.

Як відомо, із Будинку рад свого часу було «відселено» департаменти освіти та охорони здоров'я. Нині ці структури ОДА розміщені у віддалених від центру міста приміщеннях. Про те, для чого це було зроблено, офіційної інформації практично не було, зате довго ходили різноманітні чутки. Найбільш фантастичні з них – про те, що тут планувалося зробити своєрідні ділові апартаменти для тодішнього голови облдержадміністрації Сергія Тулуба – виявилися правдою.

Як свідчить згаданий проект реконструкції Будинку рад, п'ятий поверх мав поділятися на дві, по суті, резиденції – голів облдержадміністрації та обласної ради. При цьому для власне голови ОДА передбачалося виділити все північне крило.

Для того, щоб обладнати кабінет губернатору, мали об'єднати два наявних великих кабінети й частину коридору. Вхід до кабінету мав бути, як і належить, із приймальної. Зате з іншого боку до робочого приміщення голови ОДА примикали б кімната відпочинку, санвузол з душовою кабінкою і кухня.

Ділова частина губернаторського крила, крім кабінету голови ОДА, також включала б залу засідань на 90 місць, хол, залу для переговорів із допоміжним приміщенням, кабінет начальника відділу (якого – не зрозуміло), кімната для охорони та водія.

До губернаторського крила примикали б чотири кабінети радників голови ОДА, чотири кабінети прес-служби та інші приміщення.

Крило голови облради, хоч і мало б вигляд дзеркальної копії губернаторського, проте було б дещо скромнішим. Власне апартаменти голови включали б робочий кабінет із приймальнею, кімнату відпочинку, кухню та санвузол з душовою кабінкою. Ділова частина – зала засідань на 68 місць та низка кабінетів.

Реконструкція поверху тільки розпочалася. Кабінети встигли розібрати та поламати, а відновлювати практично не бралися.

Голова обласної ради планує повернути у приміщення п'ятого поверху обласного Будинку рад департаменти освіти та охорони здоров'я. Для цього на поверсі необхідно провести поточний ремонт – нині в кабінетах працювати неможливо.

– Звісно, зараз за чинними нормами ми не маємо права витрачати державні кошти на ремонти приміщень для органів влади, – зауважила Валентина Коваленко. – Але сьогодні ці приміщення побачив голова ОДА Юрій Ткаченко. І я думаю, що він підключиться і якимсь чином зможе зробити так, щоб ці департаменти повернулися в Будинок рад. Можливо, нам удасться задіяти спонсорів абощо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кабінет Тулуба #ОДА
Оголошення
live comments feed...