• Головна
  • Кандидат у мери Черкас разом із «Батьківщиною» привітав ветеранів солдатською кашею
14:12, 10 травня 2014 р.

Кандидат у мери Черкас разом із «Батьківщиною» привітав ветеранів солдатською кашею

9 травня Черкаська обласна організація «Батьківщина» взяла участь у відзначенні Дня Перемоги та привітала черкащан солдатською кашею.

«За доброю традицією, яка роками зберігається в нашій родині, разом зі своєю сім'єю, доньками взяли участь у ході, присвяченій Дню Перемоги. З величезним задоволенням поспілкувався з ветеранами, зі щемом в душі послухав їхні спогади про війну, згадав свого діда, який загинув під час визволення Золотоноші, — ділиться враженнями керівник черкаської «Батьківщини» Анатолій Бондаренко.

Кандидат у мери Черкас разом із «Батьківщиною» привітав ветеранів солдатською кашею, фото-1

- І з гордістю за наш незалежний, міцний волелюбний народ поклали квіти на Пагорбі Слави. Нехай земля буде пухом нашим героям, нехай їхній подвиг надихає нас на боротьбу сьогодні, нехай ці втрати щодня нагадують, якою ціною далася нам наша вільна країна. Мусимо вберегти Україну й сьогоді від посягань агресора, — переконаний Бондаренко.

У Долині троянд черкаські «батьківщинівці» привітали ветеранів та молоде покоління черкащан солдатською кашею. Родини з радістю посмакували приготованою польовою кашею, поспілкувалися про минуле й сьогодення, співали фронтові та патріотичні пісні. Усіх дітей, ветеранів та старших людей пригостили морозивом.

Кандидат на посаду міського голови Черкас Анатолій Бондаренко сердечно звернувся до черкащан.

«Дорогі наші прадіди, діди, бабусі, люди, які кували перемогу, які будували мирне майбутнє, герої та учасники Великої Вітчизняної війни. Сьогодні, у цей знаменний день, тільки зі сльозами на очах хочеться згадати тих, хто поклав своє життя за перемогу нашого народу над німецько-фашистськими загарбниками. Наша держава втратила сім з половиною мільйонів громадян. Діти втратили батьків, дружини – чоловіків, родини – годувальників. Той подвиг генерала і солдата залишиться в наших серцях назавжди. Та, на жаль, небагато залишилося сьогодні тих людей, які брали участь у бойових діях, і шкода, що згадують про них тільки у цей знаменний день. Такий підхід потрібно змінити, тому що ці люди заслуговують того, щоб держава піклувалася про них щодня, а не тільки в День Перемоги, — переконаний Бондаренко.
- Після тих подій, які відбулися в нашій країні, у нас є час і можливість переосмислити і змінити своє життя, тому що і тоді гинули люди, і сьогодні у нібито мирні часи для нашої країни. Немає, мабуть, жодної родини в Україні, яка б не втратила когось із рідних під час тієї страшної війни, і немає, мабуть, такої родини, яка б не вийшла в День Перемоги пом'янути загиблих. Багато людей полягло під час визволення нашого рідного міста Черкаси при форсуванні річки Дніпро, під час визволення інших міст і сіл нашого краю. Мій дід загинув під час визволення Золотоноші. Бракує слів, щоб висловити сум за цими людьми. Пам'ятаємо про всіх ветеранів, низько кланяємося їм, бо це герої з великої букви. Тож прививаймо нашим дітям, молодому поколінню, любов до наших дідів, бабусь, матерів, тих людей, які після війни відбудовували нашу країну. А ми повинні дбати про майбутнє, будувати країну, у якій не буде війни, у якій пануватимуть європейські закони і цінуватимуться людські цінності, країну, яка носитиме горду назву Україна. Бо ми — незалежний, міцний, волелюбний народ, ми не потерпимо окупанта, і не допустимо, щоб агресор ступив на нашу землю. Ми будемо оборонятися. Та при всьому цьому хочеться низько вклонитися нашим ветеранам і побажати, щоб вони жили якомога довше, і жили під мирним українським небом, — щемно звернувся Анатолій Бондаренко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...