• Головна
  • У Черкаській області запрацювала робоча група з протидії сепаратизму
15:21, 3 травня 2014 р.

У Черкаській області запрацювала робоча група з протидії сепаратизму

Під керівництвом прокурора області Віктора Миколенка відбулася координаційна нарада з питань подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України.

У заході взяли участь керівники та заступники управлінь МВС та СБУ в області, Черкаський прокурор з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері, обласний військовий комісар, а також керівники структурних підрозділів вказаних відомств, прокуратури області та міжміськрайпрокурори.

На зустрічі йшлося про практичні заходи, здійснені правоохоронними органами, командуванням військових формувань, органами державної виконавчої влади та органами місцевого самоврядування області на забезпечення протидії сепаратистським проявам у регіоні та посяганням на територіальну цілісність України.

Зазначалося також, що в регіоні не допущено вказаних протиправних проявів. Не обійшлося без окремих випадків поширення у засобах масової інформації неперевіреної або й відверто неправдивої інформації, яка здатна спричинити дестабілізацію у суспільстві.

«Ситуація в державі вимагає додаткових заходів для забезпечення стабільності та правопорядку на території області. Зважаючи на це, надзвичайно важливо об'єднати зусилля правоохоронних органів», – зазначив прокурор області Віктор Миколенко.

Обговоривши ситуацію, учасники наради спільно розробили комплекс заходів. Зокрема, створено робочу групу з протидії сепаратизму та інших проявів посягань, що загрожують територіальній цілісності та недоторканності України. До неї увійшли представники органів прокуратури, служби безпеки та органів внутрішніх справ.

Заплановано також ряд перевірок в органах виконавчої влади, проведення роз'яснювальної та інформаційної роботи на обласному та місцевому рівнях. Подібні координаційні наради у стислі терміни буде також проведено прокурорами районів, повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Миколенко #сепаратизм
Оголошення
live comments feed...