• Головна
  • Ректором ЧДТУ знову обрали регіонала
11:25, 3 травня 2014 р.

Ректором ЧДТУ знову обрали регіонала

Вчора в Черкаському державному технологічному університеті переобрали ректора вишу. Про це повідомляють представники «Правого сектору» на своїй сторінці у Facebook.
Як зазначають у «Правому секторі», їх запросили студенти ЧДТУ, побоюючись фальсифікації волевиявлення.

Висувались на посаду ректора регіонал Юрій Лега та в. о. ректора вишу Тамара Качала. Хоча у попередньому онлайн-голосуванні кадидатів було більше, там також фігурували Євген Губар та Валентина Кунченко-Харченко.

За результатами таємного голосування Юрій Лега отримав 89 голосів, випередивши на 20 голосів Тамару Качалу. Проти всіх виявилось всього 13 голосів.

Згідно із законом, до участі у голосуванні допускаються 75 % усіх делегатів виборного органу: науково-педагогічні працівники вищого навчального закладу, які працюють на постійній основі, і 10% – студенти ВНЗ.

«Правий Сектор» зобов'язався стежити за діяльністю «нового» керівництва.

Водночас у Громадському люстраціному комітеті нагадують, що затверджуватиме ректора Міністерство освіти. За словами представника люстраціного комітету Вікторії Феофілової, зараз обидва претенденти на посаду ректора проходять громадську люстрацію. Їм вручені для заповнення люстраційні свідчення, повідомляє vikka.ua.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Юрій Лега #ЧДТУ
Оголошення
live comments feed...