Уже до кінця року українцям обіцяють в'їзд в ЄС без візи

Україна може завершити виконання Плану дій з лібералізації візового режиму з Євросоюзом до кінця 2014 року.

Як повідомив заступник міністра закордонних справ Андрій Олефіров, щоб перейти до імплементаційної фази Плану дій, потрібно ухвалити у другому читанні чотири законопроекти.

«Україна зробила великий прогрес (з початку цього року), але на жаль, ми поки що не вийшли на другу стадію. Декілька документів мають бути ухвалені у цілому. Вже у травні ми зможемо перейти на другу фазу – на імплементацію. Чи можемо ми завершити імплементаційну фазу до кінця року? Зможемо навіть швидше, якщо буде для цього бажання», – наголосив Олефіров, передає «Радіо Україна».

За словами заступника міністра, виходячи з досвіду Балканських країн і Молдови, друга фаза буде простішою, оскільки залежатиме від однієї гілки влади – виконавчої.

Нагадаємо, сьогодні набула чинності відміна віз до ЄС для громадян Молдови. Відтепер громадяни молдови вільно подорожуватимуть до 26 країн-членів Європейського союзу (за винятком Великобританії та Ірландії, які не входять до Шенгенської зони), а також до чотирьох країн, які не є членами ЄС: Норвегії, Ісландії, Швейцарії та Ліхтенштейну.

віза Європа
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии