Переведеним з Криму черкаським військовим обіцяють гідну роботу і навіть житло

Питання працевлаштування українських військових, переведених із Криму, буде вирішено до кінця 2014 року, заявляє народний депутат, член групи «Економічний розвиток», радник в. о. президента з питань оборони Олександр Кузьмук. Про це повідомляє .

«Нині опрацьовуються всі моменти, щоб не ущемити прав наших героїчних людей, щоб усі були розставлені так, як це годиться. Це питання не одного дня чи одного тижня і, я вважаю, повністю його може бути вирішено до кінця року, — наводить слова Кузьмука прес-служба депутатської групи «Економічний розвиток» у понеділок, 28 квітня.

За його словами, ще не менше ніж півтора року треба, щоб забезпечити всіх переведених із Криму військовослужбовців гідним житлом.

«Безумовно, все сталося так швидко, що часу на підготовку в України практично не було. Необхідно розмістити офіцерів, солдатів, матросів, необхідно надати житло, необхідно надати посади, яких також, звичайно ж, не всім вистачає», — додав він.

Нагадаємо, 4 квітня військові моряки з тральщика "Черкаси" прибули до нашого міста. Вони також очікують від влади рішень, щодо їхнього працевлаштування.

тральщик "Черкаси" Крим
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии