Їздити на таксі в Черкасах стало дорожче втричі

У Черкасах зросла вартість проїзду в таксі. На 10 гривень – із 5 до 15 грн. – подорожчала посадка пасажира, тоді як вартість кілометражу – 3-4 грн. лишилася поки що незмінною, повідомляє «Рідна Черкащина».

Перевізники таксі пояснюють, до такого кроку їх змусило подорожчання пального через стрибки курсу долара.

- Якщо кілька місяців тому пальне було по 10 грн, то зараз – 15-16 грн. Останній місяць ми працювали у збиток, подорожчання назріло давно. Людям треба родини годувати. На жаль, ми бачили два виходи – або піднімати ціни, або закриватися взагалі, – говорить Марина, заступник директора «Таксі 1551». – Зробили так, щоб і роботу продовжити, і замовників не відлякати.

І хоча вона запевняє, що внаслідок подорожчання проїзду в таксі відсіялося тільки 5% клієнтів, найчастіше з числа тих, хто замовляв машину на кілька кварталів, то самі водії скаржаться, що замовлень стало вполовину менше. Якщо до підняття ціни проїзду у них було по 35-40 замовлень у середньому щодня, то після стало ледь по 20.

Нагадаємо, що минулого тижня виконком Черкаської міської ради підняв проїзд у міських маршрутках із 2,5 до 3 грн. Ця ціна почне діяти за місяць.

такси подорожал проезд
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии