Губернатор Черкащини вирішив показати об’єднану Україну за допомогою… присідань

1 травня у всесвітній день солідарності трудящих Черкаська ОДА планує провести масштабні заходи на Соборній площі. Лейтмотив усіх заходів - показати єдність України. Акція має робочу назву «пліч-о-пліч». У рамках її проведення планується запрошення відомих людей з усіх регіонів країни. На Соборній площі вони у брендованих футболках з назвою кожного регіону будуть братися за руки та... присідати. Заплановано, що одночасно це зроблять понад 2000 осіб з усіх регіонів країни і це зафіксує книга рекордів України.

- 1 травня, враховуючи ті події які відбуваються в державі, хочемо провести акцію і показити, що Черкащина залишається географічним центром України. Ми хочемо показати, що Україна об'єднана. З кожної області будуть відомі люди, одягнені у футболки з написом своїх регіонів. Ми хочемо об'єднати Львів, Донецьк, Черкаси тощо. Ми хочемо зібрати близько двох тисяч людей і щоб вони, взявшись за руки, присіли 25 разів на центральній – Соборній площі. Це буде символічно, бо в нас 25 областей в Україні. Хочемо показати усім, що ми єдина держава. Запрошуємо на цю акцію всіх, кому небайдужа доля України, - пояснив суть акції Юрій Ткаченко.

Також запланований виступ відомих українських артистів, а акцію з одночасного присідання планують зафіксувати як рекорд до книги рекордів України, повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

єдина країна Ткаченка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии