У Смілі на стародавній іконі плаче святий

Від учора на фресці із зображенням одного з найшанованих православних святих - преподобного Сергія Радонезького, що знаходиться у Покровському соборі Сміли, знову спостерігається мироточення. Щоправда, цього разу на іконі Трійці, яку тримає преподобний. Це диво спостерігається вже не вперше.

Саме зображення преподобного Сергія не є давнім: воно з'явилося під час масштабного розпису собору і намальоване на одній з опорних колон, які тримають головний купол храму. Відтоді образ уславив себе мироточенням, яке спостерігається час від часу нез'ясованим для суто наукового обґрунтування чином.

Утім, це диво помічене й на сусідній фресці із зображенням преподобного Феодосія Києво-Печерського.

Цікаво й те, що образ преподобного Сергія не лише мироточить у різних місцях зображення, але й плаче: рясні краплі дивовижної рідини раптом з'являються на очах великого святого.
Учора, після завершення Божественної літургії у Воскресенському храмі с. Костянтинівка, що в передмісті Сміли, Митрополит Черкаський і Канівський особисто завітав до Покровського собору, щоби оглянути нове диво. Він вклонився перед святим образом і молитовно просив небесного заступництва преподобного Сергія за мир на нашій благословенній Богом землі, повідомляє прес-служба Черкаської єпархії УПЦ.

ікона мироточить Софроній
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии