• Головна
  • Черкаські податківці заявляють, що за 8 місяців "вичистили" 6 корупціонерів
09:44, 9 вересня 2009 р.

Черкаські податківці заявляють, що за 8 місяців "вичистили" 6 корупціонерів

З початку року за порушення Закону України «Про боротьбу з корупцією» з податкових органів Черкащини звільнено 6 працівників. За 8 місяців 2009 року за злочини, скоєні працівниками органів державної податкової служби, порушено 2 кримінальні справи - за службову недбалість та одержання хабара.

Також, за матеріалами перевірок ВБК в ОДПС ДПА в області, протягом 8 місяців поточного року управлінням податкової міліції порушено 2 кримінальні справи за статтею привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем відносно посадових осіб суб'єктів господарювання області за порушення податкового законодавства.

З метою недопущення проникнення до органів ДПС осіб, які раніше були засуджені за скоєння корисливих злочинів, притягнуті до адміністративної відповідальності за вчинення корупційних правопорушень, осіб, які підтримують зв'язки із злочинними угрупованнями або не відповідають встановленим кваліфікаційним вимогам у звітному періоді здійснено перевірки 137 кандидатів на заміщення вакантних посад в органах ДПС, з яких 7-м відмовлено у призначенні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...