• Головна
  • Дитячий будинок із села Іваньки Маньківського району отримає автомобіль
12:15, 7 вересня 2009 р.

Дитячий будинок із села Іваньки Маньківського району отримає автомобіль

За разпорядженням Кабміну

Кабмін погодив пропозицію Мінюсту щодо передачі конфіскованих авто дітям-сиротам та на забезпечення діяльності дільничних інспекторів міліції.

Нагадаємо, що 19 серпня Кабмін видав розпорядження „Про заходи щодо надання державної підтримки закладам і сім'ям, у яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, і забезпечення діяльності дільничних інспекторів міліції. Там, зокрема, йшлося про передачу автотранспортних засобів, які конфісковані за рішенням суду або повернені у власність держави з інших підстав, передбачених законами, у кількості:

68 одиниць - Мінсім'ямолодьспорту для подальшої передачі закладам, у яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, дитячим будинкам сімейного типу і прийомним сім'ям. 14 одиниць - Мінпраці для подальшої передачі багатодітним сім'ям за переліком згідно. 51 одиниця - МВС для подальшої передачі органам внутрішніх справ з метою забезпечення діяльності дільничних інспекторів міліції, що обслуговують два і більше сільських населених пункти.

До переліку закладів, у яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, входить дитячий будинок сімейного типу Романа та Людмили Дишлюків із села Іваньки Маньківського району.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...