• Головна
  • У Смілі планують побудувати сміттєпереробний завод
11:20, 3 вересня 2009 р.

У Смілі планують побудувати сміттєпереробний завод

Презентація проекту будівництва сміттєпереробного комплексу, який планується побудувати неподалік Сміли, відбулася нещодавно в міському Будинку рад.

Головним доповідачем щодо проекту, який покликаний врятувати місто від захаращення сміттям, виступив генеральний директор Міжнародного консорціуму "Україна-Австрія", академік, доктор технічних наук Григорій Снигир.

Нині смілянські сміттєзвалища переповнені. Сміття валяється будь-де. Крім того, воно становить реальну загрозу здоров'ю людей, які проживають поблизу. На таких звалищах активно розвиваються хвороби, живуть щурі, інфекції поширюються з вітром на інші території. Тож завдяки заводу з переробки відходів можна розв'язати проблему стихійних звалищ не лише Черкащини, а якщо потужності дозволять, то і привозити та переробляти сміття з інших областей. До того ж, це дасть змогу не лише відновити екологічну ситуацію, а й налагодити випуск низки товарів вторинної переробки.

– Потужність заводу дасть можливість переробляти близько 350 тонн сміття за рік, – наголосив пан Снигир. – Тож це дозволить не лише очистити територію Сміли від сміття, а й здійснити повну переробку і ліквідацію вмісту діючих полігонів сміття.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...