• Головна
  • Вболівальникам Євро-2012 пропонують три черкаські маршрути
09:08, 3 вересня 2009 р.

Вболівальникам Євро-2012 пропонують три черкаські маршрути

Міністерство культури і туризму України презентувало перелік туристично-екскурсійних маршрутів в контексті підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу. Серед них – три маршрути по Черкаській області.

Відповідно до прийнятого Урядом розпорядження від 15.02.08 № 292-р „Про заходи щодо удосконалення системи управління підготовкою та проведенням в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу”, серед багатьох складових підготовки, Міністерство культури і туризму України визначено відповідальним за розроблення туристично-екскурсійних маршрутів для гостей та учасників чемпіонату Європи 2012 з футболу.

Як зазначила перший заступник Голови Державної служби туризму і курортів України Ольга Соколова, сьогодні Державна служба туризму і курортів Міністерства культури і туризму України визначила основні туристично-екскурсійні маршрути, які можливо запропонувати гостям та учасникам чемпіонату з футболу Євро 2012, та опрацьовано спеціальні туристичні маршрути з урахування вимог УЄФА.

На сьогодні визначено понад 100 основних тематичних туристично-екскурсійних маршрутів, які доцільно запропонувати гостям та учасникам Чемпіонату, а саме: одноденні (від 3 до 12 годин) та дводенні маршрути за побажанням туристів. Серед них – три маршрути по Черкаській області. Це: „На батьківщину Богдана Хмельницького”, „На батьківщину Тараса Шевченка”, „До Корсунь-Шевченківська”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...