• Головна
  • Для паломників і уманчан на Рош-га-Шана впровадять "новий інформаційний підхід"
17:12, 31 серпня 2009 р.

Для паломників і уманчан на Рош-га-Шана впровадять "новий інформаційний підхід"

Шість банерів із телефонами міліції, "швидкої", СБУ та написом: "Будьте вдячні за гостинність уманчан" почепить Міжнародний благодійний фонд імені Рабі Нахмана біля синагоги і могили в Умані.

Також випустять флаєр, де з одного боку на івриті, а з іншого – українською будуть виписані пункти законів і розміри штрафів за порушення громадського порядку та бійки.

Цього року на вже 21-ше паломництво має приїхати більше 20 тисяч хасидів. Як розповіли у представництві Міжнародного благодійного фонду, при такій кількості паломників у місцевого населення можуть виникнути певні незручності. Тому фонд проситиме віруючих суворо дотримуватися законів України. Щоб вирішувати конфліктні ситуації у рамках закону, на банерах зазначені телефони оперативних служб. Також працюватиме інформаційний центр, куди можуть телефонувати як уманчани, так і паломники.

– Ми приїжджаємо до Умані молитись, – розповідає представник фонду Даніель Даян, – і розуміємо, що не всі люди однакові, і можуть виникати певні незручності. Прошу і уманчан, і паломників, ставитись із терпінням до негараздів та шанувати одне одного.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...