• Головна
  • Дзюба обіцяє, що до кінця року з Черкас вже можна буде відлетіти
12:30, 28 серпня 2009 р.

Дзюба обіцяє, що до кінця року з Черкас вже можна буде відлетіти

Черкаський аеропорт готовий перевозити пасажирів і для організації міжнародних польотів співпрацює з авіакомпанією "Урга". Про це в своєму Інтернет-щоденнику пише заступник міського голови Черкас Андрій Дзюба.

За словами А. Дзюби, авіакомпанія „Урга” базується в Кіровограді і здійснює польоти через Миколаївський аеропорт у Західну Європу, СНД, Туреччину, Сирію, Єгипет та інші країни. Зараз авіакомпанія оформляє документи в Державіаадміністрації для здійсненнея польотів із аеропорту. І перш ніж запрацюють пасажирські рейси буде здійснено кілька вантажних міжнародних польотів. Поки що ведуться підготовчі роботи. Зокрема, на базі навчального центру в Оршанці свторюється прикордонний пост, який обслуговуватиме аеропорт. Днями державна комісія вкотре сертифікуватиме службу авіаційної безпеки. Для забезпечення регулярних польотів необхідно встановити глісадні вогні - це нова обов'язкова вимога. Залишається проблема із завантаженням літаків.

- Зараз розробляємо концепцію розвитку аеропорту. Після її запровадження будуть організовані перші пасажирські польоти. Думаю, це відбудеться вже до кінця цього року, - вважає А. Дзюба.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...