• Головна
  • На Черкащині розпочалася операція ”Цукор"
09:43, 28 серпня 2009 р.

На Черкащині розпочалася операція ”Цукор"

Ажіотаж та необґрунтоване зростання цін на ринку цукру зумовило необхідність термінового реагування та контрою за ситуацією в цукровій галузі з боку правоохоронних та контролюючих органів, повідомляє cityukraine.info . В рамках загальнодержавної операції під умовною назвою «Цукор» з числа підрозділів податкової міліції області створено 14 робочих груп щодо відпрацювання усього ланцюгу підприємств, задіяних в схемі виробництва (імпорту) та подальшої реалізації цукру.

Їх головними завданнями є недопущення „тінізації" цукрової галузі, використання суб'єктами господарювання різноманітних схем ухилення від сплати податків, безпідставного отримання відшкодування ПДВ з бюджету, користування послугами „конвертаційних" центрів та „податкових ям", що в кінцевому результаті впливає на питання ціноутворення на ринку цукру.

Від початку операції підрозділами податкової міліції перевірено 3 посередницькі структури та 106 підприємств торгівлі – реалізаторів цукру. За результатами перевірок виявлено 9 фактів порушень податкового законодавства, по кожному з них складені адміністративні протоколи. З незаконного обігу вилучено 82 тонни цукру на суму 275 тис. грн.

Тривають перевірки правомірності всіх операцій, пов'язаних з виробництвом та реалізацією цукру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...