
10:26, 4 листопада 2025 р.
ВМС України знищили елітний підрозділ РФ на вишці в Чорному морі

За даними МВС, разом з особовим складом противника було знищено його технічні засоби розвідки та спостереження
У ВМС повідомили про знищення елітного спецпідрозділу російських окупантів у Чорному морі, передає Хронікерс.
“Військово-Морські Сили Збройних Сил України уразили елітний спецпідрозділ ворога, який знаходився на буровій установці “Сиваш”, – йдеться у повідомленні.
За даними МВС, разом з особовим складом противника було знищено його технічні засоби розвідки та спостереження
“Намагаючись видати чергову поразку за перемогу, росіяни поширюють відео нібито знищення катеру ВМС ЗС України боєприпасом “Ланцет”, у той час коли насправді нами було успішно застосовано дрон-камікадзе”, – йдеться у повідомленні.
- Російські кораблі та підводні човни наразі відсутні в Чорному та Азовському морях, – ВМС
Інформує hronikers.com
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
ТОП новини
Оголошення
02:16, 17 березня 2021 р.
02:17, 17 березня 2021 р.
02:18, 17 березня 2022 р.
02:25, 17 березня 2024 р.
02:19, 17 березня 2022 р.