• Головна
  • У Черкасах відтепер є алея Кохання
17:15, 26 серпня 2009 р.

У Черкасах відтепер є алея Кохання

Черкаський міський фестиваль "Живий камінь" завершився, і тепер у Ювілейному парку завдяки 14 скульпторам з Черкас, Львова, Києва, Канева, Харкова, Чернігова, Полтави, з Вірменії та Польщі з'явилася кам'яна алея Кохання.

– Парк отримав чудові прикраси у вигляді скульптур, які оздоблять цілу алею. Їх об'єднує тема – "Історія однієї любові", – зазначив директор КП "Дирекція парків" Олександр Радуцький.

Протягом трьох тижнів майстри вирізьблювали скульптури з білого піщаника, 25 м3 якого було привезено з Вінницької області.

А в цей час черкащани та журі оцінювали їхню роботу. Минулої ж неділі, 23 серпня, були підбиті підсумки. Жителям міста найбільше сподобалася скульптура вірменина Армана Арутюняна "Зустріч любові", на другому місці монумент "Вузол любові" від єдиної жінки-скульптора на цьому фестивалі, польки Анни Расінської, і на третьому опинилися двоє черкащан – Іван Фізер із пам'ятником "Джерело" та Владислав Демйон – "Формула любові". А ще один гість із Вірменії Давтян Гор отримав приз глядацьких симпатій за свій витвір під назвою "Муза".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...