• Головна
  • Черкаські трейсери провели щорічний збір
16:09, 26 серпня 2009 р.

Черкаські трейсери провели щорічний збір

Третій міський щорічний збір провели черкаські трейсери (спортсмени, що займаються паркуром). Близько 20-ти команд у складі до 100 осіб зібралися біля Краєзнавчого музею.

– Паркур, як один із екстремальних видів спорту, існує в місті близько 3-4 років, – розповів один із організаторів заходу, трейсер Дмитро Фесенко. – У Черкасах таким видом спорту займається близько 200-300 осіб. Переважно це хлопці віком від 10-12 років до 25.

– Трейсер, тобто спортсмен, який займається паркуром, має пройти шлях від точки А до точки Б, долаючи перешкоди і при цьому повинен діяти якомога раціональніше. Має застосовувати елементи акробатики, скелелазіння, – пояснив Дмитро.

Для занять паркуром спортсмени обирають багаторівневі об'єкти інфраструктури. Наприклад, недіючий фонтан біля Краєзнавчого музею, кар'єр на пляжу біля кафе „Марина”.

За словами Дмитра, цього року у місті було відкрито секцію паркуру, але зараз вона не діє, проте вже з осені знову розпочне свою роботу.

Як кожний вид спорту, паркур не обходиться без травм, але, як зазначають прихильники цього виду спорту, він є менш травматичним, ніж той самий скейтбординг чи тріал.

– У трейсерів переважно страждають суглоби, – зауважив Дмитро.

У неділю черкаські трейсери провели велике тренування, а також презентували кожен свою команду. Після цього вони разом подолали маршрут з Краєзнавчого музею до кар'єру на „Митниці”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...