
ГУР розкрило їх кількість-Запаси балістичних ракет у росії скоротилися
На початок липня РФ мала понад 250 "Іскандерів-М" та близько 50 північнокорейських KN-23.
Кількість балістичних ракет "Іскандер-М" та їхніх північнокорейських аналогів KN-23 у Росії за півтора місяця знизилася майже удвічі. Про це пише LIGA.net.
Як відповіло виданню у відповідь на запит Головне управління розвідки Міністерства оборони України, на початок липня 2025 року Росія мала близько 300 балістичних ракет, зокрема понад 250 "Іскандерів-М" та близько 50 KN-23.
Видання нагадало, що, за інформацією воєнної розвідки, станом на середину травня в окупантів було близько 580 цих балістичних ракет.
У ГУР також розповіли, що окупанти розгорнули поблизу українського кордону понад 60 пускових установок оперативно-тактичних комплексів, здатних запускати такі ракети.
Крім того, як стало відомо з даних розвідки, окупанти наростили виробництво у порівнянні з 2024 роком і тепер виготовляють 60 ракет на місяць замість 40.
Росія озброюється: важливі новини
Як повідомляв раніше УНІАН, Росія збільшує виробництво "Шахедів", щоб тероризувати мирне населення України. Зокрема, в Татарстані було розширено потужності в особливій економічній зоні "Алабуга", де відбувається виробництво цих безпілотників. І хоч Україна завдавала ударів по цьому об’єкту, Росії вдалося продовжити роботу з виробництва "Шахедів". Наразі Москва виробляє понад 5 000 таких безпілотників дальнього радіусу дії і приманок кожного місяця.
Нещодавно головкомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявляв, що Росія в червні запустила в 1,6 раза більше ракет та дронів по Україні. Водночас, за його словами, Силами оборони України уражено близько 4 тисяч ворожих цілей.
Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов розповів, що Північна Корея зараз постачає Росії до 40% боєприпасів для війни з Україною. За його словами, режим Кім Чен Ина надсилає Росії, зокрема, балістичні ракети та артилерійські системи. Тим часом Росія надає Північній Кореї гроші та технології, допомагаючи послабити міжнародну ізоляцію Пхеньяна, сказав він.
Інформує unian.ua