
20:43, 3 грудня 2024 р.
Черкасці провели акцію, щоб нагадати про захисників, які перебувають у полоні
Не мовчи! Полон вбиває! У Черкасах вкотре відбулася акція на підтримку українських захисників, які перебувають у російському полоні. Інформує власкор ВІККА.
До центру міста прийшли понад 150 людей — рідні, друзі та просто небайдужі, аби нагадати та привернути увагу черкащан.

азов полонені черкаси
Серед учасників заходу — Ганна Дерев’янко, мати полеглого захисника.
Це така колосальна підтримка, вони бачать, що люди небайдужі до їхнього горя. Полон вбиває, всі ми бачимо це і знаємо. Хочеться підтримки від людей для родин і для хлопців також.
Організатори акції закликають не мовчати й нагадувати про героїв.
Інформує vikka.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
ТОП новини
Оголошення
12:54, 11 червня
11:10, 14 червня
2
10:43, 15 червня
9
11:01, 9 червня